Dlaczego właśnie serwis DerPark?

Serwis bram garażowych i wjazdowych, napędów bram i szlabanów

Brama, napęd lub szlaban nie działają ??  – fachowo rozwiążemy każdy problem. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!!!

Nasza firma zapewnia szeroki zakres usług w ramach naprawy bram, napędów i garaży będących na gwarancji lub po gwarancji.

Warto zwrócić się do nas, jeśli problemem są awarie elektroniczne, bądź mechaniczne i dotyczą bram. Jesteśmy w stanie naprawić siłowniki, akcesoria i elementy jezdne, a także wszelkie inne uszkodzenia, które dotyczą elementów konstrukcji bram wjazdowych, garażowych i przemysłowych.

Jeśli zawiodła centrala sterująca, fotokomórka, bądź też popsuły się piloty, wtedy także będziemy mogli w krótkim czasie uporać się z takim kłopotem. Ponadto naprawiamy szlabany – zarówno elektromechaniczne, jak i hydrauliczne. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje także naprawę rolet i systemów parkingowych.

Dlaczego właśnie serwis DerPark?

Tylko u nas mogą Państwo liczyć na krótki czas naprawy. W naszym magazynie posiadamy praktycznie każdą oryginalną część do napędów bram, bram garażowych i szlabanów. Jeśli więc będzie potrzebna wymiana zużytych elementów, wykonamy tę pracę nawet w przeciągu jednego dnia.

Zapewniamy także krótki czas reakcji na zgłoszenie, do 48 godzin.

Na tle innych serwisów wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy wyłącznie zawodowców, którzy z pasją oddają się usuwaniu usterek i wymianie popsutych części na nowe. W ciągu wieloletniego stażu zaufało nam mnóstwo Klientów, a wielu spośród nich zostało naszymi stałymi Klientami, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zawsze przed naprawą informujemy Cię o tym, jakie koszty są związane z konkretną usługą. Z naszej pomocy można skorzystać zarówno w typowych godzinach otwarcia, jak też o innej porze, jeśli konieczna jest natychmiastowa pomoc i mamy do czynienia ze szczególnym przypadkiem. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebna jest naprawa, przegląd techniczny, czy prace konserwacyjne.

Kogo zainteresuje nasza oferta?

Skorzystaj z naszej oferty, jeśli jesteś osobą prywatną, przedsiębiorcą, przedstawicielem instytucji, administracji, wspólnoty mieszkaniowej, bądź też reprezentujesz organ administracji publicznej.

Nasze usługi świadczymy na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości (Pabianice, Konstantynów, Ksawerów, Aleksandrów, Andrespol, Zgierz, Stryków, Tuszyn, Ozorków, Brzeziny, Koluszki). Przyjmujemy zgłoszenia także z innych miejsc, które są zlokalizowane w promieniu 20 km od wspomnianych okolic Łodzi.