Automatyka do bram skrzydłowych Came

Automatyka do bram skrzydłowych firmy Came to doskonała propozycja dla klientów, którym zależy na wysokiej wydajności technicznej i pełnej funkcjonalności domu.

Nasze produkty są zgodne z wymogami Norm Unii Europejskiej i cechuje je wysokiej jakości automatyka. Urządzenia, które oferujemy, zostały wyposażone w najbardziej nowoczesne systemy, dzięki którym możliwe jest ich intuicyjne konfigurowanie, większość siłowników posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowują się one perfekcyjnie do podłoża lub do listwy zębatej skrzydła bramy. Oferujemy także rozwiązania hybrydowe – to najlepsza opcja, gdy zachodzi potrzeba automatyzacji już istniejącej bramy.

Instalacja automatyki marki Came jest bardzo prosta, a skrzynia fundamentowa zabezpieczona najnowszymi technologiami antykorozyjnymi jest niezwykle szczelna i zapewnia pełną ochronę siłowników. Urządzenia, które oferujemy naszym klientom, zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o długotrwałej i bezawaryjnej pracy oraz bezpieczeństwie.

Siłowniki Came są zasilane napięciem stałym 24V – takie rozwiązanie gwarantuje ich bezawaryjne i stałe funkcjonowanie, nawet w przypadku braku zasilania elektrycznego. Funkcjonalność bramy można spersonalizować – wszystkie urządzenia i akcesoria, które posiadamy w ofercie, można łatwo zintegrować z mechanizmem obsługi bramy.  Automatyka dla bram skrzydłowych marki Came umożliwi Ci korzystanie na co dzień z najnowszych inteligentnych rozwiązań technologicznych stworzonych po to, by uprościć życie i zapewnić wygodę, niezależnie  od typu obiektu mieszkalnego.

FROG – automatyka podziemna

System FROG to bezpieczny i niewidoczny system wyposażony w podziemny siłownik nowej generacji. Rozwiązanie to jest zalecane dla bram o maksymalnej szerokości do 3,5 m. Dzięki siłownikom FROG ruch bramy jest płynny nawet w ekstremalnych warunkach. System został wyposażony także we własną skrzynię fundamentową, która zapewnia doskonałą ochronę silnika.

FROG – automatyka podziemna

AMICO – zewnętrzna automatyka

Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią, warto zainteresować się automatyką AMICO. To jedyny w swoim rodzaju siłownik o wyszukanym i eleganckim design, przeznaczony do skrzydeł o maksymalnej szerokości do 1,8 m. Automatyka AMICO jest solidna, dyskretna, wytrzymała i niezawodna. Prawidłowy ruch bramy nadzoruje nowoczesny enkoder.

AMICO – zewnętrzna automatyka

ATI, czyli siłowniki dla bram średnio-dużych

Automatyka ATI to solidny i kompaktowy siłownik dedykowany dla bram mających skrzydła o szerokości od 2 do 5 metrów. Charakterystyczną cechą ATI jest czujnik amperometryczny oraz nowoczesna elektronika sterująca urządzeniem. System jest wytrzymały i działa niezawodnie, bez względu na czynniki atmosferyczne.

ATI, czyli siłowniki dla bram średnio-dużych

AXO – automatyka dla dużych bram

Jeśli Twoja brama ma wyjątkowo duże gabaryty, idealnym rozwiązaniem będzie siłownik AXO. Automatyka AXO jest przeznaczona dla bram o skrzydłach do 7 metrów szerokości. System wykrywa brak zasilania elektrycznego i aktywuje działanie awaryjne, dzięki któremu brama działa poprawnie w każdej sytuacji. Siłownik nie wymaga smarowania i pracuje wydajnie nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

AXO – automatyka dla dużych bram