Drzwi wejściowe KMT

Drzwi wejściowe KMT można traktować głównie jako drzwi zewnętrzne przeznaczone do  budynków jednorodzinnych. Skrzydło ma grubość 75 mm i jest wypełnione pianką poliuretanową bezfreonową. Natomiast ościeżnica jest wyposażona w przekładkę termiczną, co znacznie redukuje straty ciepła.

Skrzydło posiada system zamków wielopunktowych, które mają czwartą klasę odporności na włamanie. Drzwi wejściowe są standardowo wyposażone w sześć stałych bolców. Podczas zamykania wchodzą one w gniazda znajdujące się w ościeżnicy. Dzięki temu skrzydło nie może zostać wypchnięte.

Tak ościeżnica, jak i próg drzwi wejściowych posiadają przekładkę termiczną. Jej obecność gwarantuje doskonałą izolację, co przekłada się na poprawę bilansu energetycznego budynku. Bez trudu można też wymienić próg, w razie gdyby doszło do jego uszkodzenia w czasie eksploatacji.

Solidne zawiasy gwarantują sterowanie w trzech płaszczyznach. W ten sposób można lepiej spasować skrzydło z ościeżnicą.

Warto też zwrócić uwagę na głębokie tłoczenie (5 mm). Dzięki niemu konstrukcja jest bardziej sztywna, a drzwi lepiej się prezentują.

Drzwi wejściowe KMT są wykonane z blachy stalowej ocynkowanej i pokrytej laminatem drewnopodobnym, co sprawia, że nie są one podatne na działanie czynników atmosferycznych.

Ościeżnica może być wykonana zarówno z blachy stalowej laminowanej (grubość 1,5 mm), jak i z aluminium.

Drzwi są wyposażone w system podwójnych uszczelek. Jego obecność przekłada się na szczelne dociskanie skrzydła do ościeżnicy.

Skrzydło można skrócić (do 130 mm). Do płaskiego skrzydła o strukturze drewna dobierana jest standardowa ościeżnica.

W standardowym wyposażeniu drzwi wejściowych KMT znajduje się laminowane skrzydło wraz z ciepłą ościeżnicą i ciepłym progiem. Ponadto można liczyć na obecność podstawowego zamka wielopunktowego wraz z zamkiem dodatkowym klasy czwartej. W zestawie znajdą się także zawiasy 3D wraz z osłoną w liczbie trzech sztuk. Otrzymają Państwo również sześć bolców antywyważeniowych i regulację zamka.

Natomiast za dodatkową dopłatą można liczyć na zestaw, który będzie zawierać klamki KMT i pochwyty. Dostaną Państwo także aluminiowe nasadki na zawiasy, wkładki w rozmiarze 50×50. Ponadto będzie dostępny wizjer szerokokątny wraz z wysokością otworu dopasowaną do tłoczenia, a także listwa maskująca (jeśli skracanie będzie mieć miejsce we własnym zakresie), bądź też skrót na wymiar – maksymalny 130 mm.

W ponadstandardowym zestawieniu znajdą się również takie elementy, jak okapnik do drzwi wejściowych otwieranych do wewnątrz, czy listwa odbojnikowa. Można także liczyć na specjalne wzmocnienie pod samozamykacz (samozamykacz również w tej ofercie), a także na element mocujący ramię samozamykacza. W zestawie znajdzie się również elektrozaczep wraz z dodatkowym zamkiem rolkowym. Mogą Państwo również otrzymać ościeżnicę ENERGY 90, która

Bądź PRIME. Poznaj wyjątkowe zalety unikatowej bramy PRIME.
Wyślij zapytanie