Drzwi stalowe boczne

Drzwi stalowe boczne i drzwi stalowe uniwersalne są idealnym dopełnieniem zarówno dla bramy uchylnej, jak i rozwiernej. Tym bardziej, że można je wybrać w takim kolorze i wzorze wypełnienia, jaki będzie doskonale dostosowany do stylu bram uchylnych. Dzięki temu drzwi stalowe boczne będą idealnie komponować się z bramą garażową. Drzwi stalowe boczne można zamówić zarówno w wersji ocieplonej, jak i nieocieplonej. Jeśli chodzi o ramę skrzydła i ościeżnicy, to jest ona zrobiona ze stalowych kształtowników. Kształtowniki te nie mają przegrody termicznej. Konstrukcja drzwi jest wypełniona ocynkowaną blachą stalową, która została powleczona specjalna poliestrową emulsją. W zestawie znajduje się wkładka patentowa. Do drzwi dołączone są również trzy klucze, a także klamka.

Dlaczego warto wybrać uniwersalne drzwi stalowe boczne?

Uniwersalne drzwi stalowe boczne są do kupienia w wersji ocieplonej i nieocieplonej. Rama skrzydła i ościeżnicy są wytworzone ze stalowych, wytrzymałych kształtowników wykonanych bez przegrody termicznej. Natomiast wypełnienie stanowi blacha stalowa ocynkowana, która została dodatkowo powleczona emulsją poliestrową. W zestawie dostępna jest wkładka patentowa. Wraz z drzwiami klient otrzymuje również trzy klucze i klamkę. Warto zdecydować się na te drzwi ze względu na to, że można je otwierać w dowolnym kierunku, co będzie zależeć od tego, w jaki sposób zostaną one zamocowane. Dodatkowym atutem jest to, że można zdecydować się na ościeżnicę z profilu otwartego, czyli na ościeżnicę renowacyjną.

Drzwi stalowe boczne dostępne w szerokiej palecie barw.

Biorąc pod uwagę oczekiwania i wymagania naszych odbiorców, proponujemy szeroki wachlarz kolorów, które pozwolą uzyskać trwały, estetyczny i oryginalny wygląd drzwi, które będą również w ten sposób pasować do elewacji, okien, czy części wykończeniowych domu. Istnieje możliwość pomalowania drzwi metodą proszkową na jeden z odcieni z palety RAL.

Bądź PRIME. Poznaj wyjątkowe zalety unikatowej bramy PRIME.

Wyślij zapytanie