Automatyka do bram garażowych CAME

Systemy automatyki do bram garażowych Came zostały zaprojektowane do poruszania każdego rodzaju bram, zarówno tych wahadłowych, jak i sekcyjnych. Nasze siłowniki VER oraz EMEGA 40 poradzą sobie z bramami uchylnymi w obiektach mieszkalnych oraz z ciężkimi bramami w osiedlu mieszkaniowym. To nieinwazyjne i nowoczesne rozwiązanie technologiczne zostało opracowane po to, aby uprościć życie i zapewnić pełną kontrolę instalacji, niezależnie od typu obiektu mieszkalnego.

Came to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa, design na miarę XXI wieku oraz duże możliwości personalizacji. Wszystkie nasze są testowane zgodnie z wymogami Norm Unii Europejskiej i cechują się stabilną konstrukcją i niezawodnością. Siłowniki Came są zasilane napięciem stałym 24V – takie rozwiązanie gwarantuje ich bezawaryjne funkcjonowanie, nawet w przypadku awarii zasilania elektrycznego. W zależności od wolnej przestrzeni mogą one być zainstalowane w trzech różnych położeniach.

Dzięki najnowszym technologiom, takim jak mikroprocesorowa centrala sterowania, mechanizm ruchu bramy garażowej działa bardzo precyzyjnie – system nadzorowany przez zintegrowaną centralę sterującą posiada funkcję autodiagnostyki urządzeń zabezpieczających, które uruchamiają się przed rozpoczęciem każdego manewru i na bieżąco monitorują stan urządzenia.

Automatykę Came cechuje elegancka i wytrzymała obudowa, elegancki design oraz zintegrowane oświetlenie w czasie manewru, wszystko to po to, by wjazd do garażu był maksymalnie wygodny i bezpieczny. Prowadnice zawsze dopasowujemy indywidualnie do każdego typu bramy. To optymalne rozwiązanie dla większości bram garażowych – tych małych, średnich i dużych, zarówno uchylnych jak sekcyjnych. Nasz siłowniki są łatwe w montażu i mogą być aktywowane za pomocą pilota lub aplikacji na telefon. Wraz z siłownikiem oferujemy także liczne akcesoria umożliwiające dostosowanie go do każdej bramy bez konieczności wykonywania kosztownych prac murarskich oraz naruszania konstrukcji architektonicznej budynku.

Bramy uchylne

Bramy uchylne to jednoelementowe bramy, które mogą być cofnięte częściowo lub całkowicie. Jeśli w czasie otwierania brama wystaje poza przestrzeń garażu, to jest to brama uchylna częściowo cofnięta, natomiast jeśli otwierające się skrzydło nie wystaje poza przestrzeń garażową, to jest to brama całkowicie cofnięta.

Bramy uchylne

Bramy sekcyjne

Bramy sekcyjne to bramy zbudowane z poziomych paneli połączonych zawiasami. Panele te przesuwają się wzdłuż prowadnic, równolegle do sufitu i nie wysuwają się na zewnątrz garażu, ani do jego wnętrza. W ten sposób, w przeciwieństwie do bram uchylnych, powstaje dużo wolnej przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz garażu.

Bramy sekcyjne

Siłowniki Came VER

Kompaktowe siłowniki Came VER, to rozwiązanie, które łączy w sobie wygodę, wszechstronność i bezpieczeństwo. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze i cechuje się łatwą instalacją. Prowadnice transmisyjne są ekstremalnie ciche i niezawodne, a wyrafinowana elektronika z wbudowanym enkoderem gwarantuje nieustanną kontrolę ruchu i maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Siłowniki Came VER

Siłowniki EMEGA40

Automatyka EMEGA40 to rozwiązanie dla bram cięższego kalibru. Siłowniki mogą być montowane w średnich i dużych bramach uchylnych na osiedlach mieszkaniowych. EMEGA 40 odznaczają się nowoczesnym i eleganckim design oraz niezawodnym działaniem. Mogą one być nieinwazyjne montowane w obiektach mieszkalnych lub budynkach masowego użytku.

Siłowniki EMEGA40