Automatyka do bram przesuwnych Came

Automatyka do bram przesuwnych firmy Came to rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują doskonałej wydajności technicznej, solidnego wykonania i dużej funkcjonalności. Siłowniki Came można montować w obiektach wyremontowanych, a także świeżo wybudowanych domach, bez konieczności wykonywania inwazyjnych zmian w konstrukcji budynków. Nasze urządzenia zostały wyposażone w najbardziej nowoczesne systemy, dzięki czemu w przypadku awarii lub braku zasilania elektryczne możliwe jest ich ręczne wysterowanie. Większość siłowników posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowują się one perfekcyjnie do podłoża oraz do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy.

Produkty Came charakteryzuje wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz bezpieczeństwo, wyróżniamy się także eleganckim design. Dzięki szerokiej gamie siłowników do bram, które posiadamy w ofercie, jesteśmy w tanie spełnić nawet najbardziej niestandardowe wymagania naszych klientów. Urządzenia, które oferujemy naszym klientom, zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej i bezawaryjnej pracy. Wysoka jakość materiałów sprawia, że automatyka zachowuje na długo perfekcyjną sprawność. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę, dlatego wyposażyliśmy nasze urządzenia w czytelny wyświetlacz oraz przystępne menu konfiguracji urządzenia. Inne zalety siłowników Came to przejrzysty układ sterowania, funkcja autodiagnostyki urządzeń zabezpieczających oraz funkcja Memory Roll, która umożliwia użytkownikom wykonanie kopii zapasowej ustawień.

Z nami znajdziesz idealną automatykę do instalacji zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w budynku wielomieszkaniowym – bezpieczną, wygodną i łatwą w sterowaniu!

Dla kogo dedykowane są bramy przesuwne?

Bramy przesuwne charakteryzuje mechanizm otwierania za pomocą jednego przesuwnego skrzydła. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku stromych podjazdów oraz szerokich wejść. Do pełnego otwarcie bramy konieczna jest długa, wąska przestrzeń, warto więc przeprowadzić pomiary skrzydła, zanim zakupi się automatykę do bramy.

Jak wybrać idealne rozwiązanie?

Automatyka do bram przesuwanych Came jest łatwa i nieinwazyjna w montażu. Instalacja nie wymaga skomplikowanych zmian konstrukcyjnych. Aby wybrać idealne rozwiązanie dla domu, należy pamiętać o tym, by dostosować rodzaj siłownika do ciężaru i szerokości skrzydeł bramy.

Jaka automatyka sprawdzi się w przypadku domu jednorodzinnego?

Dla domów jednorodzinnych proponujemy serię produktów BX. Siłowniki te zazwyczaj poruszają skrzydła o ciężarze od 400 do 600 kg, ale dobrze sobie radzą także z cięższymi bramami, dzięki czemu mogą być stosowane także w przypadku osiedli mieszkaniowych.

Co zrobić w sytuacji, gdy potrzebuję bramy o naprawdę dużych wymiarach?

W ofercie Came można znaleźć szeroki wybór siłowników, w tym także takie, które służą do obsługiwania bram budynków wielomieszkaniowych. Dla bram niestandardowych i naprawdę dużego kalibru (których ciężar przekracza jedną tonę), proponujemy innowacyjną automatykę BK oraz BY-3500T.

Co wyróżnia automatykę BX?

Automatyka BX to dostępne w różnych wersjach rozwiązanie dla bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 800 kg. Modele BX charakteryzuje czytelny wyświetlacz, intuicyjne menu konfiguracji oraz funkcja Memory Roll umożliwiająca wykonywanie cennych kopii zapasowych ustawień i użytkowników.

Czym charakteryzuje się automatyka BK?

Automatyka do bram przesuwnych Came BK to optymalne rozwiązanie dla dużych bram przesuwnych (do 2200 kilogramów) Siłowniki zapewniają płynny i regularny ruch nawet przy dużym obciążeniu, a ich wysoka jakość wykonania gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność.

Dla kogo dobrym rozwiązaniem jest automatyka BY-3500T?

Automatyka BY-3500T to model przeznaczony do zadań specjalnych. Trójfazowy silnik wyposażony został w kartę elektroniczną, dekoder radiowy i ograniczniki mechaniczne. To potężne i niezawodne urządzenie stanowi idealne rozwiązanie do automatyzacji dużych bram (do 3 500 kilogramów i 23 metrów długości).

Nie zwlekaj. Zapytaj o szczegóły oferty.
Wyślij zapytanie