Drzwi płaszczowe stalowe

Drzwi płaszczowe stalowe można łatwo dobrać do każdego budynku, gdyż są uniwersalne i użytkowe.

Funkcjonalność drzwi płaszczowych stalowych

Szeroka gama barw, mnóstwo sposobów zastosowania, a także wyjątkowa struktura, która gwarantuje otrzymanie przeróżnych kierunków otwierania powodują, że drzwi płaszczowe stalowe są doskonałym rozwiązaniem. Drzwi płaszczowe stalowe są dostępne w wersji standard, jak też z dodatkowym wyposażeniem.

Niezawodna struktura

Drzwi płaszczowe stalowe mogą mieć pełne skrzydło, bądź przeszklone. Są również wyposażone w stalową ościeżnicę wykonaną z formowanych kształtowników, dlatego możesz liczyć na ich solidną pracę na przestrzeni wielu lat.

Trwałość drzwi płaszczowych stalowych

Drzwi zostały wykonane z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także materiałów najwyższej jakości. Możesz więc oczekiwać, że będą one stabilne i odporne na oddziaływanie czynników fizycznych i warunków atmosferycznych.

Łatwy montaż

Dzięki precyzyjnie opracowanej strukturze, zamocujesz drzwi szybko i bez wysiłku.

Co znajduje się w standardowym wyposażeniu drzwi ECO, ECO BASIC i ECO BASIC UNI?

Otrzymujesz wraz z drzwiami jeden zamek zasuwkowo-zapadkowy wraz z wkładką, a także czarną klamkę wykonaną z tworzywa sztucznego i narożną ościeżnicę.

Drzwi stalowe płaszczowe MultiSecure EI30

Są to drzwi jednoskrzydłowe, w których skrzydło może być pełne lub częściowo przeszklone. Dostępne w wersji przeciwpożarowej (EI30) – antywłamaniowej, bądź też wyłącznie EI30. Możesz zamówić drzwi w klasie antywłamaniowej RC2 (otwierane do wewnątrz), bądź RC3 (otwierane na zewnątrz). Grubość skrzydła wynosi 41 ± 1mm, a jest ono wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, której grubość mieści się w granicach  0,5 ÷ 0,6 mm. Blacha natomiast jest obleczona powłoką poliestrową, ewentualnie okleiną drewnopodobną. Skrzydło wypełnia wełna mineralna. Ościeżnica jest zrobiona z kształtowników ze stali, formowanych z blachy ocynkowanej, której grubość mieści się w przedziale1,2 mm ÷ 1,5 mm. Kształtowniki są malowane proszkowo.

Wybierając standardowe wyposażenie drzwi MultiSecure EI30, otrzymujesz zamek trzypunktowy automatyczny, wkładkę o klasie B i trzy klucze, dwa zawiasy 3D, które regulujesz w trzech płaszczyznach. W zestawie znajdują się również trzy bolce przeciwwyważeniowe, a także klamka wykonana ze stali nierdzewnej oraz samozamykacz szynowy.

Rozległa paleta kolorów

Chcąc zadowolić naszych Klientów, oczekujących na trwały, estetyczny i oryginalny wygląd, proponujemy rozległą paletę kolorów, co umożliwia dobór odcienia drzwi do elewacji, a także do okien, czy części wykończeniowych budynku. Drzwi ECO, ECO BASIC i MultiSecure EI30 mogą być również pomalowane proszkowo na dowolnie wybrany kolor z palety RAL (poza kolorami perłowymi i metalicznymi).

Drzwi stalowe płaszczowe ECO

Drzwi ECO mogą być jedno- lub dwuskrzydłowe, a wtedy bierne skrzydło zostaje zablokowane automatycznym ryglem. Skrzydło może być albo pełne, albo z wstawioną szybą, a jego grubość wynosi 62,5 ± 1mm. Skrzydło jest wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, której grubość wynosi 0,5 – 1,5 mm. Blacha oblekana powłoką poliestrową lub malowana proszkowo. Wypełnieniem skrzydła polistyren ekspandowany (wersja standardowa) lub wełna mineralna (wersja niestandardowa). Ościeżnica jest zrobiona z formowanych, stalowych kształtowników malowanych proszkowo z blachy ocynkowanej, której grubość wynosi 1,2 mm.
W standardowej wersji drzwi dostępne wraz z bolcem antywyważeniowym, skrzydło ma dwa zawiasy, które regulujesz w pionie.

Drzwi stalowe płaszczowe ECO

Drzwi stalowe płaszczowe ECO BASIC

Drzwi ECO BASIC są jedno- lub dwuskrzydłowe ze skrzydłem pełnym, bądź częściowo przeszklonym z grubą przylgą, wykonanym z blachy stalowej ocynkowanej, której grubość wynosi 0,5 mm, oblekanej powłoką poliestrową, bądź malowanej proszkowo. Skrzydło ma grubość 40 ± 1 mm i jest wyposażone w dwa zawiasy, które regulujesz w poziomie. Skrzydło jest wypełnione polistyrenem ekspandowanym (wersja standardowa) lub wełną mineralną (wersja niestandardowa). Ościeżnica jest zrobiona z kształtowników stalowych, formowanych z blachy ocynkowanej, której grubość wynosi 1,2 mm. Kształtowniki są malowane proszkowo. Uszczelki przylgowe są zrobione z EPDM.

Drzwi stalowe płaszczowe ECO BASIC

Drzwi stalowe płaszczowe ECO BASIC UNI

Drzwi ECO BASIC UNI są jednoskrzydłowe, wyposażone w czterostronną cienką przylgę. Skrzydło pełne o grubości 40 ± 1mm. Wykonane z podwójnej blachy ocynkowanej, której grubość wynosi 0,5 mm. Blacha jest obleczona powłoką poliestrową, którą okala folia protekcyjna. Skrzydło jest wypełnione polistyrenem ekspandowanym i wyposażone w dwa zawiasy trzyskrzydełkowe. Ościeżnicę skręcasz samodzielnie. Jest zrobiona z kształtowników stalowych, formowanych z blachy ocynkowanej, której grubość wynosi 1,2 mm. Blacha jest obleczona powłoką poliestrową, którą zabezpiecza specjalna, protekcyjna folia utrzymana w identycznym kolorze, co skrzydło. Drzwi możesz zamontować zarówno jako lewe, jak i jako prawe. Uszczelki przylgowe są wytworzone z EPDM.

Drzwi stalowe płaszczowe ECO BASIC UNI