Automatyka do bram garażowych BFT

Systemy automatyki do bram garażowych Bft to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa, zarówno w kontekście stabilnej konstrukcji i niezawodności, jak i pod względem ochrony antywłamaniowej. To, co wyróżnia firmę BFT na rynku, to także innowacyjny system sterowania ruchem D-Track. Inteligentny mikroproces monitoruje pozycję bramy oraz reguluje jej prędkość otwierania, w zależności od warunków klimatycznych i stopnia zużycia.

Podstawowa zasada, na której opierają się siłowniki marki BFT to bezpieczeństwo, zarówno w kontekście użytkowania, jak i ochrony antywłamaniowej. Urządzenia te są zasilanie prądem o napięciu 230 V i posiadają wbudowany mechanizm zwalniania dźwigniowego ze spersonalizowanym kluczem. Siłownikizostały wyposażone w innowacyjny antywłamaniowy system blokowania, dzięki czemu w przypadku awarii bramę można zablokować w pozycji zamkniętej w sposób ręczny.

Systemy automatyki do bram przesuwnych BFT to idealne rozwiązanie dla otoczenia mieszkalnego oraz przemysłowego. Dzięki najnowszym technologiom urządzenia BFT rejestrują nawet najmniejsze wahania siły drzwi bramy i uczą się jej wartości otwierania oraz zamykania. Mechanizm ruchu bramy garażowej działa bardzo precyzyjnie – centrala sterowania dostosowuje się do zmiany warunków klimatycznych, wykrywa istniejące przeszkody i ustawia bramę w żądanej pozycji. W ten sposób można się cieszyć niezawodną pracą bramy garażowej, niezależnie od warunków klimatycznych oraz jej stopnia zużycia.

Siłowniki BFT są łatwe i nieinwazyjne do zainstalowania, także w sytuacjach ograniczonej przestrzeni. Automatykę można aktywować za pomocą pilota lub aplikacji na telefon. To dzięki nim brama garażowa może się otwierać i zamykać, z zachowaniem bezpieczeństwa dla pozostałych elementów konstrukcji, a także korzystających z niej użytkowników. Innowacyjny system mikroprocesorowy to nie jedyna cecha charakterystyczna automatyki BFT. Siłowniki wyróżnia także nowoczesna technologia zapisu kopii bezpieczeństwa Rolling Code. To urządzenia, które są można instalować w dowolnych warunkach architektonicznych, a ich działanie jest płynne, optymalne, wydajne i bezawaryjne, nawet przy bardzo intensywnym użytku i dużym obciążeniu.

Automatyka do bram garażowych Tiziano

Siłowniki Tiziano to jedne z najbardziej kompaktowych urządzeń BFT. Model ten może zostać zainstalowany praktycznie wszędzie. Siłownik jest zasilany prądem o napięciu 24 V, jego działanie jest płynne, optymalne i bezawaryjne. To, co wyróżnia siłowniki BFT, to antywłamaniowy system blokowania oraz inteligentny system sterowania.

Automatyka do bram garażowych Tiziano

Automatyka do bram garażowych Botticelli

Siłowniki Botticelli / EOS120 to elektromechaniczne urządzenia przeznaczone do automatyzacji bram segmentowych. Siłowniki te rejestrują nawet najmniejsze wahania siły drzwi i dostarczają informacje do mikroprocesora sterującego ruchem bramy, dzięki czemu zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo użytkowania bramy, niezależnie od stopnia zużycia oraz warunków klimatycznych.

Automatyka do bram garażowych Botticelli

Automatyka do bram garażowych Phebe BT A

Siłowniki Phebe BT A służą do automatyzacji bram garażowych uchylnych. To, co je cechuje, to inteligentny system sterowania ruchem, dzięki czemu zapewniona jest najwyższa precyzja i poziom bezpieczeństwa. Sercem produktów BTF jest innowacyjna platforma technologiczna U-link służąca do sterowania bramą.

Automatyka do bram garażowych Phebe BT A

Automatyka do bram garażowych Phebe

Siłowniki Phebe to elektromechaniczne urządzenia stosowane do automatyzowania bram garażowych z uchylnymi drzwiami. Czas przesuwu dostępnych modeli N, NSQ, N C oraz N IP44 wynosi od 17 do 20 sekund, siłowniki te są dedykowane dla bram, których powierzchnia nie przekracza 7 metrów kwadratowych.

Automatyka do bram garażowych Phebe