Drzwi wejściowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne to ten element naszego budynku, czy domu, który najbardziej zwraca na siebie uwagę. Zakup drzwi wejściowych to dość kosztowne przedsięwzięcie, zwłaszcza, jeśli przeważnie wiąże się z innymi nie najtańszymi zakupami. W dodatku takie drzwi powinny być trwały, estetycznie wykonane i funkcjonalne jako że jest to produkt, który będą Państwo użytkować przez wiele, wiele lat.

WIKĘD proponuje Państwu drzwi wejściowe w sześciu głównych liniach. Każdy rodzaj drzwi jest osiągalny w różnorodnych wzorach, natomiast wzory mogą być w różnym kolorze –  w barwach podstawowych, jak też w tych z Palety RAL na indywidualne zamówienie. Tak szeroka oferta jest idealna, jeśli zależy Państwu na tym, by budynek stał się elegancki i stylowy. Można osiągnąć ten efekt, ciesząc się zarazem trwałością i funkcjonalnością, a wszystko to w dobrej cenie.

Nasze drzwi są wyjątkowe, ponieważ wykorzystujemy najbardziej nowoczesne rozwiązania z zakresu walorów estetycznych, termicznych i statycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że drzwi nie kupuje się co miesiąc ani co rok, dlatego staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, którzy zdecydowali się na drzwi WIKĘD. Wraz z rozwojem technologii, jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe dodatki, dzięki którym uda się usprawnić, zamortyzować ryglowanie, jak i dostęp, a także sprawić, by można było skorzystać ze zdalnego sterowania.

Niezależnie od tego, na jaką serię drzwi się Państwo zdecydują, można je dopasować indywidualnie, wybierając jeden z dostępnych wzorów: od tradycyjnych, tłoczonych, po modernistyczne, posiadające zdobienia w postaci aplikacji INOX.

Drzwi z przeszkleniem są osiągalne w kilku wariantach, co stwarza olbrzymie możliwości personalizacji. Nieustannie zaskakują nas nowe zestawienia, które napływają do nas od Klientów z Polski, Europy i ze świata.

Każdy z modeli drzwi można pomalować na dowolnie wybrany kolor z palety RAL, dzięki czemu zyskują one swój niepowtarzalny charakter, a przy tym idealnie komponują się z kolorami, w jakich utrzymany jest budynek.

Drzwi wejściowe WIKĘD można optymalnie spersonalizować pod względem zamawianej stolarki. Na uwagę zasługuje też długa lista dodatków, które sprawiają, że drzwi stają się bardziej atrakcyjne pod względem wizualnym, a także bardziej funkcjonalne. Można między innymi zamocować system automatycznego otwierania, system samozamykaczy, wizjery i wiele, wiele innych ciekawych i praktycznych rozwiązań.

Linia PRESTIGE

Zapewnia doskonałą izolację i akustykę przy grubości skrzydła 86 mm. Na uwagę zasługują uszczelki. Jedne opadają na próg po zamknięciu, a dwie kolejne znajdują się na ościeżnicy. Drzwi z tej linii możecie Państwo wyposażyć w system automatycznego sterowania. Do wyboru jest wariant zbliżeniowy, biometryczny lub kodowy. Jest to produkt najwyższej klasy.

Linia PRESTIGE

Linia OPTIMUM

Wraz z solidną, aluminiową ościeżnicą TERMO to lekko odchudzona propozycja o cechach zbliżonych do linii PRESTIGE. Zapewnia doskonałe właściwości termiczne przy grubości skrzydła 76 mm

Linia OPTIMUM

Linia OPTIMUM

Jest konsensusem między jakością, trwałością i poniesionymi kosztami. Dla tych drzwi współczynnik przenikania ciepła wynosi tylko Ud = 1,0, więc pomimo braku ciepłej ościeżnicy TERMO, można liczyć na mniejsze rachunki za ogrzewanie, a grubość skrzydła wynosi 76 mm.

Linia OPTIMUM

Linia PREMIUM

Cieszy się największym powodzeniem. Połączenie stali, poliuretanu, ramy z drewna, a także doskonałej oferty cenowej sprawia, że Klienci chętnie sięgają po te właśnie drzwi.

Linia PREMIUM

Linia PREMIUM

Z ościeżnicą TERMO i grubością skrzydła 54 mm to propozycja, która pojawiła się po wielu latach zebranych doświadczeń, które zaowocowały licznymi udoskonaleniami. Zasłużenie cieszą się opinią solidnych i trwałych drzwi do budynku.

Linia PREMIUM

Linia NORMAL

O grubości skrzydła 54 mm jest idealnym rozwiązaniem, jeśli poszukują Państwo drzwi wewnątrzklatkowych. W porównaniu z wersją PREMIUM drzwi te są lżejsze, bez przeszkleń, co sprawia, że są też dostępne w bardziej atrakcyjnej cenie.

Linia NORMAL