Bramy skrzydłowe i furtki

Oferujemy nowoczesne bramy skrzydłowe i furtki, które są dostępne w konstrukcji systemowej. Zamawiając bramę lub furtkę, otrzymają Państwo w zestawie także słupy nośne wraz z kompletem z zawiasami i zamkami. Ogrodzenia są odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym na korozję – są ocynkowane ogniowo, bądź też zabezpieczone systemem Duplex, czyli ocynkowane ogniowo i powleczone emulsją poliestrową.

Zastosowanie

Solidne bramy i furtki doskonale nadają się do użytku zarówno prywatnego, przemysłowego, jak i w obszarach działalności publicznej. Można je z powodzeniem montować wokół:

  • domów jednorodzinnych,
  • działki i ogrodu,
  • parku,
  • szkół i przedszkoli,
  • skwerów handlowych,
  • obiektów użyteczności publicznej.

Skrzydła i zawiasy

Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, w tym na skrzydła bram i furtek. Zostały one wypełnione specjalnym panelem kratowym przymocowanym do konstrukcji za pomocą spawania, w którym średnica drutu może wynieść 6/5/6 lub 8/6/8. Na uwagę zasługują również specjalne, nowoczesne i niezawodne zawiasy, dzięki którym można bez problemu otwierać bramy i furtki, uzyskując kąt otwarcia 180 stopni. Warto dodać, że zawiasy można bardzo precyzyjnie dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki dużemu zakresowi regulacji.

Skrzydła i zawiasy

Systemowa konstrukcja i jej znaczenie

Systemowa konstrukcja bram i furtek pozwala na otwieranie tych elementów ogrodzenia w każdym możliwym kierunku. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to to, by we właściwy sposób zabetonować słupy nośne i w razie konieczności obrócić zarówno chwytak, jak i języczek, który odpowiada za regulację zamka.

Systemowa konstrukcja i jej znaczenie

Solidne i eleganckie ogrodzenia ze stali, panelów i profili

Proponujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia wykonane ze stali, z panelów, jak również profilowe. Wyróżniają się one zarówno solidną konstrukcją, jak też estetyką wykończenia, dlatego tak dobrze sprawdzają się w każdej przestrzeni, idealnie wkomponowując się w dowolne otoczenie. Ogrodzenia te są wytrzymałe, cechujące się długą żywotnością, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej kompleksowej oferty. Wierzymy, że jest ona na tyle bogata, że będą Państwo mogli zamknąć dany obiekt, mając pełne poczucie bezpieczeństwa, komfortu i pewności, że to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Solidne i eleganckie ogrodzenia ze stali, panelów i profili