O FIRMIE

Firma DerPark działa na polskim już od 25 lat. To, w czym się specjalizujemy, to przede wszystkim produkcja i sprzedaż bram posesyjnych oraz przemysłowych.
Zajmujemy się także sprzedażą ogrodzeń, automatyki do bram, garaży oraz elektroniki przemysłowej.

Nasza firma to przedsiębiorstwo z tradycjami. Od 1994 roku przywiązujemy najwyższą wagę do jakości świadczonych usług i zadowolenia klienta. Zgodnie z tą polityką dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych klientów. Sprzedajemy sprzęt wysokiej jakości, sprawdzonych i niezawodnych producentów, a także służymy fachowym doradztwem w zakresie jego obsługi.

Sprzęt do domu lub do firmy powinien być niezawodny, bezpieczny oraz nowoczesny. Właśnie takie produkty posiadamy w ofercie! Sprzedajemy sprzęty dla domu i dla przemysłu, zapewniamy także szybki i sprawny montaż. Nasi klienci mogą się cieszyć wysokiej jakości sprzętem, który służy przez lata. Pomagamy im wybierać najlepsze rozwiązania, poprawiając komfort ich życia.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Zapewniamy doradztwo i szybki serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, podejmujemy się również niestandardowych realizacji. Zamówienia indywidualne realizujemy po uprzednim kontakcie telefonicznym i omówieniu projektu.

Poszukujesz solidnego i funkcjonalnego garażu blaszanego? Interesują Cię nowoczesne systemy automatyki do bram przesuwnych lub ogrodzenia przemysłowe? Zależy Ci na walorach estetycznych i bezpieczeństwie? Chcesz zostać obsłużony profesjonalnie od początku do samego końca, a po zakupie móc wciąż liczyć na nasze wsparcie? Spełnimy Twoje oczekiwania w 100%. Zapraszamy do współpracy!