Garaże blaszane

To idealny wybór, jeśli poszukujesz pewnego zabezpieczenia dla swojego pojazdu, czy dla innych cennych dla ciebie przedmiotów. Garaże te doskonale chronią przed skutkami warunków pogodowych, bądź też przed kradzieżą. Garaże blaszane są wytworzone ze stalowych kształtowników, które zostały ocynkowane. Z kolei ściany są powleczone blachą trapezową T10, bądź też odmienną powłoką organiczną w jednym z kolorów z palety RAL. Natomiast dach garażu jest zrobiony z blachy trapezowej, która wyróżnia się tym, że ma wzmocniony trapez. Żeby była to solidna konstrukcja, blachy garażu są przymocowane za pomocą specjalnych stalowych nitów, z kolei blachy dachu garażu są przymocowane do konstrukcji wkrętami samowiercącymi z wykorzystaniem uszczelki.

Garaże blaszane w wersji standardowej

Garaże blaszane wolnostojące w wersji standardowej posiadają zamocowane bramy uchylne, które są również dostępne w wersji z furtką. Garaże te są uniwersalne, ponieważ można do nich bez żadnego problemu zamocować bramę rozwierną, jak i wejście, które może znajdować się zarówno z boku, jak i z tyłu. Niewątpliwą zaletą tych garaży jest to, że możesz je bardzo szybko postawić, nie wkładając w tę czynność praktycznie żadnego wysiłku. Jeśli chodzi o wymiary, to standardowo garaże blaszane mają rozpiętość 3000 szerokości i 5000 długości oraz 3000 szerokości i 6000 długości. Przyjmujemy również zlecenia na indywidualne wykonanie garażu, którego powierzchnia mieści się w dwudziestu ośmiu metrach kwadratowych.

Jak mocuje się garaż blaszany

Garaż blaszany mocuje się do podłoża za pomocą specjalnych kołków rozporowych wykonanych ze stali. Przykręca się je do fundamentów na całej powierzchni. Istnieje również możliwość postawienia jednego garażu obok drugiego. Wtedy garaże będą dzielić wspólną ścianę, która może być wypełniona, jeśli tego sobie zażyczysz.

Jak mocuje się garaż blaszany