Drzwi aluminiowe DECO

Wybierając drzwi aluminiowe DECO, otrzymają Państwo wysoki standard, który łączy w sobie idealne parametry cieplne, doskonałą izolację akustyczną, a także perfekcyjną ochronę przed włamaniem. Wszystko to w funkcjonalnym wydaniu i estetycznym wykończeniu.

Są trzy możliwości wyboru drzwi aluminiowych DECO z panelem wsadowym: PLUS, BASIC i LIGHT.

Skrzydło drzwi jest zbudowane z aluminiowych profili o różnej grubości, dzięki czemu drzwi można precyzyjnie dopasować do indywidualnych potrzeb danego budynku mieszkalnego.

Linia drzwi DECO wyposażona w panel wsadowy

Twoi goście z pewnością docenią i zachwycą się  drzwiami aluminiowymi z linii DECO. Są nie tylko eleganckie i o ciekawym wzornictwie, ale również potrafią sprostać wysokim wymaganiom technologicznym, które cechują drzwi aluminiowe. Możesz cieszyć się ich trwałością, zastosowaniem wysokiej jakości materiałem, a także pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Ze względu na doszlifowane technologii pozwalające na zastosowanie panelu wsadowego w skrzydle, otrzymaliśmy niezwykłe rezultaty estetyczne, dzięki którym wejście do budynku może zostać efektownie zaakcentowane.

Drzwi DECO w szerokiej palecie barw

Uwzględniając potrzeby, pomysły i oczekiwania naszych Klientów, proponujemy zróżnicowaną paletę barw, które cechują się trwałością i niepowtarzalnym wyglądem. Dobierając kolor, można go dopasować do odcieni elewacji, okien, jak i do części wykończeniowych budynku jednorodzinnego.

Drzwi DECO mogą mieć swój niepowtarzalny charakter, a wszystko za sprawą różnych metod wykończenia. Niezwykłe rezultaty wizualne udaje się uzyskać dzięki pomalowaniu w kolorze mat strukturze z wzorników RAL, ewentualnie DECOR. Z kolei dobierając odpowiednie okleinowanie, można nadać drzwiom aluminiowym DECO bardzo ciekawą strukturę.

Drzwi DECO LIGHT

Zostały wykonane w systemie MB-60. Głębokość zabudowy wynosi w tym przypadku 60 mm. Jeśli chodzi o rodzaj zastosowanego panela, to jest to panel wsadowy, a jego grubość wynosi 35 mm. W panelu zastosowano szyby dwukomorowe, które są obustronnie bezpieczne. Ich grubość wynosi 35 mm, a U = 1,0 W/M2K. Jeśli weźmiemy pod uwagę parametry techniczne związane z termoizolacją, to w tym przypadku Ud wynosi od 2,0 W/m2K, jeśli drzwi te mają maksymalny wymiar 1250 x 2200 mm.

Drzwi DECO LIGHT

Drzwi DECO BASIC

Mają głębokość zabudowy 70 mm, a są wykonane w systemie MB-70. Zastosowany panel to panel wsadowy, którego grubość wynosi 45 mm. Szyby, które znajdują się w panelu są dwukomorowe, obustronnie bezpieczne. Ich grubość wynosi 45 mm, a U = 0,6 W/m2K. Jeśli chodzi o termoizolację, to kształtuje się ona na poziomie Ud od 1,6 W/m2K, jeśli są to drzwi o maksymalnych wymiarach 1250 x 2200 mm.

Drzwi DECO BASIC

Drzwi DECO PLUS

Tutaj zastosowano system MB-86 ST, a głębokość zabudowy wynosi 77 mm. W drzwiach tego typu znajduje się panel wsadowy, którego grubość to 45 mm. W panelu są szyby dwukomorowe obustronnie bezpieczne – ich grubość jest taka sama, jak panelu, a U=0,6 W/m2K. Jeśli weźmiemy pod uwagę termoizolację, to w tym przypadku współczynnik przenikania ciepła wynosi Ud od 1,5 W/m2K, jeśli drzwi mają maksymalny wymiar 1250 x 2200 mm.

Drzwi DECO PLUS