Automatyka do bram przesuwnych – BFT

Systemy automatyki do bram przesuwnych Bft to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa, wygody oraz niezawodności. Systemy stanowią idealne rozwiązanie dla otoczenia mieszkalnego oraz przemysłowego. Wszystkie proponowane napędy to sprawdzone rozwiązania charakteryzujące się wysoką kulturą pracy i niezawodnością.

To, co wyróżnia firmę BFT na rynku, to innowacyjny system sterowania ruchem D-Track. Rozwiązanie to powstało w oparciu o inteligentny mikroproces, który monitoruje na bieżąco pozycję bramy oraz reguluje jej prędkość otwierania. System D-Track bierze pod uwagę między innymi takie czynniki jak warunki klimatyczne, czy stopień zużycia urządzenia.

Kolejna cecha BFT to mikroprocesorowa centrala sterowania – urządzenia BFT rejestrują nawet najmniejsze wahania siły drzwi bramy i uczą się jej wartości otwierania oraz zamykania, dzięki czemu mechanizm ruchu bramy garażowej działa bardzo precyzyjnie. Centrala sterowania dostosowuje się do zmiany warunków klimatycznych, wykrywa istniejące przeszkody i ustawia bramę w żądanej pozycji, dzięki czemu można się cieszyć niezawodną pracą bramy, niezależnie od jej stopnia zużycia i warunków klimatycznych.

Podstawowa zasada, na której opierają się siłowniki marki BFT to bezpieczeństwo, zarówno w kontekście użytkowania, jak i ochrony antywłamaniowej. Urządzenia te zostały wyposażone w innowacyjny antywłamaniowy system blokowania, dzięki czemu w przypadku awarii bramę można zablokować w pozycji zamkniętej w sposób ręczny.

Siłowniki BFT są łatwe w montażu i mogą być aktywowane za pomocą pilota lub aplikacji na telefon. To dzięki nim brama garażowa może się otwierać i zamykać, z zachowaniem bezpieczeństwa dla pozostałych elementów konstrukcji, a także korzystających z niej użytkowników. W naszej ofercie posiadamy między innymi siłowniki Deimos BT A, Deimos Ultra BT A, DEIMOS AC A, ARES BT A, ARES ULTRA BT A, ICARO SMART AC A, ICARO ULTRA AC A oraz SP3500. Dzięki bezpiecznemu protokołowi U-Link instalator może zdalnie sterować ustawieniami bramy i jej konserwacją, a klient może sterować operacjami jej otwierania i zamykania poprzez intuicyjną aplikację. Czym charakteryzują się poszczególne modele siłowników?

DEIMOS BT A

Siłowniki DEIMOS BT A mogą być montowane w bramach przesuwnych o wadze do 600 kg. Urządzenia te zostały wyposażone w inteligentny system zarządzania momentem obrotowym oraz D-Track, który rejestruje nawet najmniejsze wahania siły bramy lub drzwi. System ten pracuje bezpieczenie i niezawodnie, niezależnie od warunków klimatycznych, temperatury lub stopnia zużycia mechanicznego.

DEIMOS BT A

Deimos Ultra BT A

Siłowniki Deimos Ultra BT A są dedykowane bramom przesuwnym o wadze do 600 kg, mogą być zainstalowane w każdych warunkach otoczenia. Ultra nowoczesny system BFT gwarantuje maksymalny stopień bezpieczeństwa instalacji i niezawodną pracę bramy, niezależnie od warunków klimatycznych lub stopnia zużycia mechanicznego.

Deimos Ultra BT A

Deimos AC A

Siłowniki Deimos AC A charakteryzuje innowacyjny system mikroprocesorowy oraz technologia zapisu kopii bezpieczeństwa Rolling Code. Podstawowa zasada, na której opierają się siłowniki marki BFT to bezpieczeństwo, zarówno w kontekście użytkowania, jak i ochrony antywłamaniowej. Urządzenia te są zasilanie prądem o napięciu 230 V i posiadają wbudowany mechanizm zwalniania dźwigniowego ze spersonalizowanym kluczem.

Deimos AC A